naczepowe

Agregaty naczepowe - JednotemperaturoweMAXIMA 1000

MAXIMA - seria najbardziej niezawodnych agregatów w swojej kategorii i standard w systemach chłodniczych przeznaczonych do przyczep - wzbogaca się o model MAXIMA 1000, zaprojektowany z myślą o aplikacjach w przyczepach z dyszlem holowniczym i miejskich.
 

MAXIMA 1300

MAXIMA - seria najbardziej niezawodnych agregatów w swojej kategorii i standard w przypadku naczep dla 33 palet - wzbogaca się o model MAXIMA 1300
 

OPTIMA

OPTIMA to lekki agregat chłodniczy wyłącznie z silnikiem wysokoprężnym, opracowany specjalnie dla naczep do transportu artykułów spożywczych.
 

SOLARA

SOLARA to system opracowany w celu zabezpieczenia ładunku na naczepie w bardzo niskiej temperaturze otoczenia (do -30 °C)
 

ULTRA

ULTRA to superwydajny agregat chłodniczy z silnikiem wysokoprężnym dla naczep.

VECTOR 1850

VECTOR 1850 łączy niezrównaną wydajność chłodzenia i potwierdzoną niezawodność z wyraźną redukcją zużycia paliwa.

VECTOR 1850 E

VECTOR 1850 E to w całości elektryczny agregat zaprojektowany do przenośnego składowania w chłodni oraz aplikacji magazynowych.
 

X2100A

Exceptional temperature control with a new dimension in performance to deliver superior refrigeration capacity in high ambient environment.

VECTOR 1550

Najlepszy wybór pod względem ekonomiczności, łączący niezawodność całkowicie elektrycznej technologii z silnikiem o niskim zużyciu paliwa. Zapewnia znaczące obniżenie kosztów eksploatacyjnych.Agregaty naczepowe - WielotemperaturoweMAXIMA 1300 Mt

MAXIMA 1300 Mt° - nowy agregat wielotemperaturowy, najbardziej niezawodny model w swojej kategorii i standard w przypadku naczep dla 33 palet.
 

VECTOR 1850 MT

Szczytowe osiągnięcie w dziedzinie systemów chłodnictwa wielotemperaturowego dla naczep. Kompletny system zapewniający maksymalną wszechstronność zastosowań przyczepy, połączony z zaawansowaną techniką modelu VECTOR 1850.